לילדים

בנוסף לכתיבה ומשחק למבוגרים, אני אוהבת לעבוד גם עם הקהל הצעיר. אני מנחה חוגי תיאטרון לילדים, שעות סיפור ומפגשי פרשת השבוע לילדים במתנ"סים, מרכזים קהילתיים, בתי ספר, גנים, צהרונים, בתי כנסת, חברות וארגונים, וגם באירועים פרטיים ומשפחתיים, המבקשים תוכן מרתק, עמוק ומעשיר שמעסיק ילדים ומעניק שעה של שקט למבוגרים.

 

מאז ומתמיד אני מאוד אוהבת ילדים, נהנית לראות דרך עיניהם את הפלא שקורה על הבמה, ולהרגיש איך הם חווים את הקסם שבמפגש בין שחקן, מוסיקה, דמות, תפאורה ותלבושות. המפגש עם הקהל הצעיר מאפשר לי לבטא את הרגישות, ההקשבה והאהבה הענקית שיש לי לילדים, ולהם הוא מאפשר לעוף על כנפי הדמיון, לבטא את היצירתיות שבהם ולחוות התלהבות ילדית אמיתית.

 

בכל מפגש שלי עם ילדים חשוב לי לא "להאכיל אותם בכפית", אלא לאפשר להם לצלול באמת אל תוך היצירתיות והדמיון הטבעיים שלהם ולבטא את הרעיונות שלהם בביטחון ובאומץ. המסר שלי אליהם הוא שכל מה שהם עושים ומבטאים במסגרת המפגש שלנו הוא בסדר, שהם נהדרים ונפלאים בדיוק כמו שהם!

 

הדגש שלי הוא על משחק ותוכן, ואני מאמינה שאפשר לרתק ולשמח ילדים בשקט ובנועם, ואפילו (כשצריך) גם בלי מערכת הגברה. המטרה שלי היא להביא תכנים טובים ועמוקים שנותנים ערך מוסף וכלים להתמודדות עם מצבים שונים, שיש בהם מסר ושפה מכבדת, כך שהילדים יקבלו כבוד, אהבה, הקשבה ורגישות, מבלי לוותר על משחק איכותי ושלל דמויות מתחלפות (גם כשזו הצגת יחיד), עם אביזרים, תפאורה, מוסיקה ותלבושות מוקפדים שקסמם בפשטותם, ועם דמויות שנראות ומדברות כמונו.

פרשת השבוע לילדים

שעת סיפור

חוגי דרמה

רוצה להתייעץ לגבי הצגה, חוג או פעילות?
אני קשובה לרצונות ולצרכים של הקהל שלי ואשמח לתת לך עוד מידע בטלפון:
052-8818459