שעת סיפור

לפרטים נוספים ניתן למלא את הטופס ואחזור בהקדם:

"וואו, כמה זמן הם ישבו! איך ריתקת אותם!" – אומרים לי הורים כשמסתיימת שעת סיפור.

ומה עוד רוצים הורים (מלבד קצת שקט)?
הרבה הורים מתגעגעים לפעילות לילדים שיש בה ערך מוסף, מסר ועומק. כזו שיש בה שפה עשירה ומכבדת, שאפשר להפקיד בה את הילדים לשעה קלה גם בלי מסך, ולהיות רגועים שהתוכן מכבד ואינטליגנטי.

שעת סיפור פוגשת בדיוק את הרצון הזה.


הסיפורים בשעת סיפור נבחרים מתוך ספרים אהובים ומוכרים, סיפורי עם או סיפורים שכתבתי, והופכים להצגת יחיד רבת דמויות, עם שירים, תלבושות תפאורה ואביזרים. ההפקה מוקפדת, עם המון תשומת לב לפרטים ומחשבה איך להעניק לילדים חוויה מלאה ומעשירה, אך גם כזו שיש בה פשטות, נינוחות ו-ווליום ידידותי לאוזן.

כשהמדיה אליה הילדים חשופים היום לא משאירה הרבה מקום לדמיון, ילדים רבים צמאים דווקא למקום שנותן דרור לדמיון שלהם. בשעת סיפור תיאטרלית העולם נעצר לשעה קלה, אנחנו פותחים דלת לעולם קסום ופלאי, והילדים נכנסים אליו בהתרגשות וחיים את הסיפור בכל רמ"ח אבריהם.

הילדים מנהלים דיאלוג עם הדמויות, וביחד אנחנו חווים המון שמחה והומור. באמצעות ההומור אנחנו נוגעים גם בסוגיות "רציניות", וכך שעת הסיפור משלבת יחד עומק וקלילות, ואנחנו נהנים מכל רגע! יש שעות סיפור לחגים כמו חנוכה, פורים, פסח וראש השנה, ויש שעות סיפור שעוסקות בנושאים משמעותיים כמו קבלת העצמי והשונה, ראיית האחר, התמודדות עם קושי ועוד.

שעת סיפור תיאטרלית מתאימה לגילאי 4-8
אורך שעת סיפור כ-45 דקות

למי זה מתאים:
גנים, צהרונים, קייטנות, בתי ספר, מתנ"סים ומרכזים קהילתיים
מצוינת גם לאירועים: ימי הולדת, הרמת כוסית במשרד, אירוע חברה, אירועים קהילתיים ואירועים משפחתיים אינטימיים.

שתפו:

שיתוף ב whatsapp
ווצאפ
שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב linkedin
לינקדאין
שיתוף ב email
אימייל